Festiwal "Na śląską nutę" - Olesno 2019


Festiwal „Na śląską nutę” ma na celu integrację mieszkańców gmin Olesno, Kluczbork, Lasowice Wielkie i innych poprzez czynne wykonawstwo pięknych śląskich melodii, częściowo funkcjonujących w życiu codziennym, częściowo zapomnianych.

Priorytetem Festiwalu „Na śląską nutę” jest kultywowanie lokalnych tradycji muzycznych, wzbogacanie repertuaru, wymiana doświadczeń, zawieranie nowych artystycznych przyjaźni, prezentowanie swych muzycznych talentów na scenie w przyjaznej, integrującej atmosferze. 

Przesłuchania festiwalowe odbędą się w następujących kategoriach 
A. WOKALNA (6 kwietnia 2019)
I. soliści
1. przedszkolaki
2. 7-12 lat
3. 13-18 lat
4. dorośli 
II. zespoły śpiewacze, chóry

B. INSTRUMENTALNA (13 kwietnia 2019)
I. soliści
1. przedszkolaki
2. 7-12 lat
3. 13-18 lat
4. dorośli 
II. kapele, zespoły kameralne 

Występy oceniać będzie profesjonalne Jury, a wyróżniający się w poszczególnych kategoriach uczestnicy otrzymają nagrody 

  KARTA ZGŁOSZENIA – SOLISTA (formularz aktywny PDF)

  KARTA ZGŁOSZENIA – ZESPÓŁ (formularz aktywny PDF)

  REGULAMIN

KARTY ZGŁOSZEŃ PROSIMY NADSYŁAĆ DO DNIA 2 KWIETNIA 2019 

w wersji elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub papierowej: Wielkie Przedmieście 33, 46-300 Olesno  

Zadanie realizowane w ramach projektu grantowego „Organizacja wydarzeń kulturalnych integrujących społeczność” finansowanego ze środków PROW na lata 2014-2020.

 


Protea Sp. z o.o.

 Regulamin i zgłoszenie
  
 Informacje i karta zgłoszenia
9 Festiwal Muzykujących PrzedszkolakówV Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych

Koncert Chóru w Szkocji