Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

- Julia Kubica (klasa III c.6 p. Joanny Leśniak) zajęła II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu (20.11.2014),

- Klasa rytmiki II c.6 (p. Justyny Kunickiej) zajęła II miejsce na II Przeglądzie Zespołów Klas Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia regionu opolskiego (27.11.2014),

Dominika Wiśniewska (klasa I c.6 p. Małgorzaty Kosarga-Bednarek) zajęła II miejsce na Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych w Kluczborku (25.02.2015),

- Julianna Jendrzej (klasa II c.6 p. Katarzyny Cichońskiej) zajęła I miejsce w klasie II na XIV Ogólnopolskich Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (14.03.2015),

- Maria Ciniewska (klasa IV c.6 p. Katarzyny Cichońskiej) zajęła II miejsce w klasie IV na XIV Ogólnopolskich Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (14.03.2015),

Julia Kubica (klasa III c.6 p. Joanny Leśniak) otrzymała wyróżnienie na X Przeglądzie Pianistycznym Uczniów klas III/6 i II/4 Szkół Muzycznych I stopnia w Brzegu (19.03.2015)

- Anna Hober (klasa kształcenia słuchu V c.6 p. Justyny Kunickiej) zajęła II miejsce (I nie przyznano) na XXVI Międzyszkolnym Konkursie Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego (Nysa 24.03.2015)

- Filip Stróżyk (klasa VI c.6 p. Jana Malińskiego) otrzymał wyróżnienie na XXIV Konfrontacjach Instrumentów Dętych (Oława 24.03.2015)

- Bartłomiej Zug (klasa VI c.6 p. Małgorzaty Kosarga-Bednarek) otrzymał wyróżnienie na X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz podczas XXIII Jasielskich Spotkaniach Muzycznych (Jasło, 27.03.2015)

- Julia Kubica
 (klasa III c.6 p. Joanny Leśniak) zajęła II miejsce na X Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu (28.03.2015)

Julia Kubica (klasa III c.6 p. Joanny Leśniak) otrzymała wyróżnienie na VIII Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści (21.04.2015)

- Chór szkolny (p. Justyny Kunickiej) zajął I miejsce "Złote Pasmo" na Przesłuchaniach Chórów Szkół Muzycznych I stopnia regionu opolskiego (08.05.2015)

- Tobiasz Skowronek (klasa III c.4 p. Ireny Żołędź otrzymał wyróżnienie za akompaniament na Przesłuchaniach Chórów Szkół Muzycznych I stopnia regionu opolskiego (08.05.2015)